fotografia ślubna

Ida i Konrad
Drodzy Narzeczeni! Jeśli nie lubicie kiczu, sztuczności, postumencików gipsowych imitujących tło Waszej miłości to Bogdan jest najlepszym Waszym wyborem! W każdym najmniej dogodnym miejscu i o każdej najmniej dogodnej porze, zrobi Wam zdjęcia, o jakich nawet nie marzyliście. Nie obejrzycie się nawet jak stanie się Waszym ślubnym przewodnikiem, powiernikiem i przyjacielem domu. Mówi, że nie jest artystą - ale nie wierzcie mu!! Inni, którzy o swoim artyzmie krzyczą, nie mają nic do pokazania. Zatem wybór jest prosty. Bogdan jest najlepszym fotografem po prawej i po lewej stronie Wisły!! Dziękujemy, że w tym dniu był właśnie tam, gdzie my.

Bogusława i Krzysztof
Kochani przyszli "Państwo Młodzi" z pełną odpowiedzialnością polecamy tego fotografa wszystkim. NAPRAWDĘ WARTO !!!!!! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zdjęć jakie wykonał dla nas Pan Bogdan. To świetny fotograf, z ogromną pasją do fotografii, on kocha to co robi i poświęca się temu całym sobą. To wyjątkowy człowiek z ogromną kulturą osobistą. To niesamowite z jakim zaangażowaniem robił nam zdjęcia. TO PROFESJONALISTA !!!!! w pełnym słowa tego znaczeniu. Jego ogromne zaangażowanie wzbudziło podziw nie tylko u nas "młodych", ale i naszych gości. Byli nim po prostu zachwyceni. Tak sobie właśnie wyobrażaliśmy fotografa w tym wyjątkowym dla nas dniu. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy :-)))

Katarzyna i Jarosław
Witamy serdecznie :-) Chcielibyśmy wszystkim Wam, poszukującym fotografa na Wasz najważniejszy dzień w życiu, polecić Pana Bogdana !!!!!!!! My sami szukając fotografa skorzystaliśmy z tego portalu, przejrzeliśmy sporo ofert, ale to na Panie Bogdanie się zatrzymaliśmy i po prostu poczuliśmy, że to TEN. I to była jedna z najlepszych decyzji !!!!!!!! Pan Bogdan wykonał dla nas przepiękne zdjęcia, dla nas i dla naszych bliskich !!!! Takich zdjęć jeszcze nie widzieliśmy i najlepsze jest to, że z nami w roli głównej :-) są naprawdę piękne. Zdjęcia cudne, a i sam Pan Bogdan jest wspaniałym człowiekiem. Radosny, pełen optymizmu, uśmiechnięty i z takim ogromnym zaangażowaniem wykonywał swoją pracę. Najlepsze było to, że jego obecność prawie w ogóle nie była odczuwalna. Super się wtopił w atmosferę panując podczas przygotowań, uroczystości zaślubin i wesela. Ha,ha,ha,ha - teraz się z tego śmieję, ale przypomina mi się moment gdy przyjechał narzeczony po mnie do domu i okazało się, że zapomniał razem ze świadkiem mojej wiązanki ślubnej - aaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!! Taki mnie nerw wtedy złapał, a trzeba buło już wyjeżdżać do Kościoła. I co ? Wtedy pomógł mi Pan Bogdan. Poczułam się tak jakbym miała kogoś naprawdę bliskiego przy sobie :-) Pan Bogdan wykonał dla nas przepiękną pamiątkę ! Bardzo mocno mu dziękujemy !!!!!!! Szczerze polecamy ! Zaufajcie, a nie pożałujecie !!! Kasia i Jarek

Kamila i Maciek
Nasz komentarz będzie więcej niż pozytywny. W zachowaniu Bogdana od pierwszego spotkania było widać ogromne zaangażowanie i chęć współpracy. Z łatwością można wyczuć, że fotografia to dla niego największa pasja, której się poświęca. Zarówno podczas ceremonii jak i późniejszego przyjęcia weselnego fotografa było wszędzie pełno, natomiast sposób jego pracy nie powodował skrępowania zarówno u nas jak i u gości. Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko i jesteśmy z nich niesamowicie zadowoleni. Kolory i dynamika fotografii robią duże wrażenie. Za pośrednictwem tego komentarza chcemy jeszcze raz podziękować Bogdanowi za pamiątkę jaką dla nas wykonał. Polecamy go wszystkim zainteresowanym. Warto !!!

Anna i Jaspreet
Jesteśmy bardzo, bardzo, bardzo :]] ..... zadowoleni, że to właśnie Pan Bogdan robił nam zdjęcia w jedynym w życiu i tak ważnym dla nas dniu. Jest to przemiły, uśmiechnięty fotograf, który całym sobą poświęca się swojej pasji i pracy. Poprzez swoje zdjęcia fantastycznie oddaje emocje i zatrzymuje cudowne chwile, które warto pamiętać. Jest prawdziwym profesjonalistą i dzięki temu perfekcyjnie wtapia się w otoczenie przez co nawet nie będziecie wiedzieć kiedy dane zdjęcie zostało zrobione. Serdecznie polecamy Pana Bogdana i napewno w przyszłości skorzystamy jeszcze z jego usług. :]]

Marta i Paweł
Absolutnie polecamy ! Pan Bogdan sprawił, że mamy wspaniałą pamiątkę ze ślubu i wesela. Pełen profesjonalizm i dyskrecja. Jesteśmy zachwyceni efektami jego pracy. Pan Bogdan pracował tak, że mogliśmy się skupić na ceremonii, a potem na zabawie, a nie na robieniu zdjęć. Muszę się przyznać, że wybierając fotografa chciałam mieć zdjęcia, które będą "fajne", a mam zdjęcia na których wyglądamy wszyscy (łącznie z gośćmi) cudownie, prześlicznie. Chętnie się nimi chwalimy, a Pana Bogdana polecamy Wszystkim szukającym fotografa.

Dominika i Michał
Serdecznie polecam wszystkim Pana Bogdana. Wykazał się ogromnym zaangażowaniem, starannnością oraz punktualnością. Zdjęcia zostały wykonane zgodnie z naszymi życzeniami. Są piękne, różnorodne i wykonane w bardzo dobrej jakości. Ogromny pozytyw, polecamy:)

Renata i Zbigniew
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zdjęć wykonanych przez Pana Bogdana. Jest to dla nas niezwykle cenna i piękna pamiątka ze ślubnych uroczystości. Zdjęcia w doskonały sposób odzwierciedlają nasz stan umysłu tego dnia, napięcie, pośpiech przed ślubem, szczęście i radość w trakcie ceremoni oraz odprężenie po. Piękny dokument ! Dyskrecja podczas pracy ! Bardzo dziękujemy, gorąco i szczerze polecamy.

Ola i Paweł
Pan Bogdan wykazał się dużym zaangażowaniem i pasją podczas fotografowania, a ponadto terminowością i punktualnością. Bez wahania mogę polecic tegoż fotografa; zdjęcia są naturalne, urozmaicone, dobrze wykonane, i spełniły moje oczekiwania.